A A A

06/10/2015 ASCZLÍN vybojoval celkem 9 ZLATÝCH MEDAILIÍ, 6 STŘÍBRNÝCH A 5 BRONZOVÝCH na letošním MČR A OPEN v Liberci !!!!

Mistrovství České republiky v gymnastickém, step, dance a team aerobiku a Mezinárodní závod Czech Aerobic Championship Open 2015 je už dnes minulostí.

V silné mezinárodní konkurenci se našim holkám podarilo získat 9 zlatých, 6 stříbrných a 5 bronzových medailí. Naše nejmladší šikulky si vybojovaly v kateogrii 9-11 team trio krásné 3.místo ve složení: Simonka Murková, Deniska Lakomá a Barča Kudláčová. Pro některé naše holčičky byl tento závod jako první a i přesto dosáhly krásného 2.místa v kategorii 9-11 team group ve složení: Terezka Suchánková, Terezka Tichá, Deniska Lakomá, Terezka Vánová, Nikolka Žůrková a SImonka Murková! V téhle kategorii jsme získaly i 1.místo-Barča Kudlačová, Terezka a Verča Blahovi, Kačenka a Anička Evjákovi, Izabelka Bečková. V kategorii IW 6-8 let si postup do finále zajistila Izabelka Bečková a Terezka Blahová. Terezce Blahové se pak podařilo získat bronzovou medaili na MČR v jednotlivcích.

 

V kategorii AG1 12-14let si Terezka Otevřelová, Míša Bětíková a Deniska Pippalová vybojvaly 2.místo na MČR!!! V kategorii AG1 Group Anička Ingrová, Natalka Skacelova, Verca Krahulíkova, Misa Betikova a Deniska Pippalová získaly krásné 2.místo na MČR.


V juniorech se mistryní České republiky stala Barbora Karlíková, kterou na krásném 2.místě následovala Johana Hořáková. Společně tyto dvě děvčata s Vendulou Outratovou získaly titul v kategorii trií. Barbora, Johana a Vendula nás budou reprezentovat na ME v Portugalsku v kategorii TRIO a dále Barbora předvedde svou sestavu v jednotlivcích.

 

V seniorech svůj 20.titul mistryně České republiky získala Monika Geržová, která společně s Barborou Trombíkovou, Martinou Nedbálkou, Veronikou Hunkovou a Kateřinou Hortovou získaly také titul MČR v kategorii GROUP a již brzy je čeká odjezd na ME do Portugulaska. Trio ve složení Barči, Marti a Kačky získaly na MČR 1.místo a 3.místo na OPEN CUP!!!


VŠEM GRATULUJEME A PREJEME MNOHO SIL DO DALŠÍCH ZÁVODŮ!!!!!