A A A

07/06/2011 - Letní příměstské sportovní soustředění

 

            Cena příměstského tábora je 1.350,-Kč, v ceně je oběd, pronájem tělocvičen a případně i koupaliště, výlety atd. Platbu prosím uhraďte do 15. července na účet ASC Zlín, číslo 1410151359/0800, jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte, jako zprávu pro příjemce uveďte jméno dítěte.  

Sraz dětí bude bývat denně v 8.30 u Sportovní haly na Bartošově čtvrti (u koupaliště „Zelené“), vyzvedávat si je pak budete v 16.30 na tomtéž místě. Příměstský tábor bude mít sportovní zaměření (zvýšení fyzické kondice dětí, nácvik nových cviků, vazeb a sestav aerobiku, gymnastická průprava, atletika, míčové hry atd.), dále vycházky do přírody, hry, soutěže, kreslení, inliny atd. Proto všechny děti musí mít: oblečení na trénink, další tenisky na ven (atletická průprava – nevhodné plátěné tenisky), pláštěnku, batůžek, plastikovou láhev s pitím, svačinu, plavky, osušku, krém na opalování, pokrývku hlavy, příp. repelent proti klíšťatům, psací potřeby, deníček, malé kapesné. Dále kolečkové brusle, přilbu, chrániče. V případě, že děti nemají kolečkové brusle, platí náhradní varianta (koloběžka, kolo - po dohodě s trenérkami..) Většinu věcí si mohou děti nechávat ve skříňkách přímo v tělocvičně.

            V případě, že děti pravidelně užívají některé léky, či trpí např. alergiemi, informujte prosím trenérky. Po zkušenostech z předchozích let bychom byli raději, kdyby děti neměli mobilní telefony.

           

Kontakt na trenérky:

Andrea Višňová  737 259 257

Petra Jüngerová 774 625 010