A A A

11/01/2015 Poděkování našim partnerům za spolupráci v roce 2014.

Poděkování sponzorům.

 

Vážení partneři,

dovolte nám tímto vyjádřit poděkování za podporu, kterou jste v uplynulém roce 2014 poskytli závodníkům našeho klubu Aerobik Sport Centrum Zlín. Velmi si spolupráce s Vámi vážíme a doufáme, že i pro Vás byla přínosem. Věříme, že jsme přispěli k dobré prezentaci Vaší firmy nejen v České republice, ale i ve světě. I díky finančním darům od Vaší firmy se naše závodnice mohly zúčastnit významných sportovních akcí, jmenujme alespoň nejdůležitější z nich, kterými bylo Mistrovství světa v mexickém Cancunu, nebo také závod Světového poháru v Las Vegas, USA.

Děkujeme firmám: Autocom, Axima, Barum  Continental, Comtec, Hanák Nářadí, Kamenolom Žlutava, Komponenty, MG Interiér, MRB Sazovice, Pentia Consulting, SMS Ticket, Spur, Stavební izolace Zlín, Rádio Zlín, Technodat, Thermont, Vokno s.r.o., Zlinstav.

Dále děkujeme Zlínskému kraji za podporu naší činnosti a podporu sportovní přípravy naší nejúspěšnější závodnice Moniky Geržové. Také Statutárnímu městu Zlín, které dlouhodobě podporuje naši činnost.

I v letošním roce jsou následující závodnice našeho klubu zařazeny do reprezentačních výběrů ČR v aerobiku.

Seniorská reprezentace:

1.       Monika Geržová

2.       Martina Nedbálková

3.       Tereza Pekárková

4.       Barbora Trombíková

Juniorská reprezentace:

1.       Karolína Hinková

2.       Johana Hořáková

3.       Barbora Karlíková

4.       Vendula Outratová

5.       Martina Urbanová

 

Monika Geržová, Martina Nedbálková, Tereza Pekárková a Barbora Trombíková jsou zařazeny do přípravy na vůbec nejvýznamnější akci, která se v našem sportovním odvětví koná, a tou jsou Evropské Olympijské hry, které proběhnou premiérově letos v červnu v ázerbájdžánském Baku. Dále by se měly všechny výše jmenované závodnice zúčastnit Mistrovství Evropy, které se bude konat v listopadu v portugalském městě Elvas.