A A A

16/12/2015 Poděkování našim partnerům za spolupráci v roce 2015

Poděkování partnerům.

Vážení partneři,

dovolte nám tímto vyjádřit poděkování za podporu, kterou jste v uplynulém roce 2015 poskytli závodníkům našeho klubu Aerobik Sport Centrum Zlín, z.s. Velmi si spolupráce s Vámi vážíme a doufáme, že i pro Vás byla přínosem. Věříme, že jsme společně přispěli k dobré prezentaci Vaší firmy nejen v České republice, ale i ve světě.

I díky finančním darům od Vaší firmy se naše závodnice mohly zúčastnit významných sportovních akcí, jmenujme alespoň nejdůležitější z nich, kterými byly bezesporu historicky první evropské Olympijské hry, které proběhly v červnu v ázerbájdžánském Baku, dále pak Mistrovství Evropy v portugalském Elvas, nebo také závod Světového poháru v Borovci v Bulharsku. 

Děkujeme Zlínskému kraji za podporu naší činnosti a podporu sportovní přípravy naší nejúspěšnější závodnice Moniky Geržové. Také Statutárnímu městu Zlín, které dlouhodobě podporuje naši činnost. Dále děkujeme Nadaci Synot, která v letošním roce podpořila naši účast na EOH v Baku.

Děkujeme firmám: Autokom spol. s r.o., Barum  Continental a.s., Comtek spol. s r.o., Kamenolom Žlutava s.r.o.,  MRB Sazovice spol. s r.o., Stavební izolace Zlín s.r.o., Top Natur s.r.o., Zlinstav a.s.

Činnost našeho klubu, resp. účast našich závodnic na soutěžích dále pak také významně podpořili: fotbalový trenér pan Boris Káňa, paní Kateřina Geržová, paní Radana Hořáková, manželé Karlíkovi, Nedbálkovi, Outratovi a Trombíkovi.

I pro rok 2016 jsou následující závodnice našeho klubu zařazeny do reprezentačních výběrů ČR v aerobiku.

Seniorská reprezentace:

1.       Monika Geržová

2.       Martina Nedbálková

3.       Barbora Trombíková

 

Juniorská reprezentace:

1.       Karolína Hinková

2.       Johana Hořáková

3.       Barbora Karlíková

4.       Vendula Outratová

5.       Martina Urbanová

 

Vrcholová sportovní příprava s sebou nese nejen vysoké nároky na tréninkovou přípravu, ale souvisí s ní i velké finanční nároky, které mnohdy leží i na rodinách samotných závodnic. Proto doufáme, že nám i v letech budoucích zachováte svou přízeň a budete spolu s námi stát u úspěchů našich svěřenců.

 

Pokud se nám i v budoucím roce podaří společně sehnat dostatek finančních prostředků, měly by se všechny výše jmenované závodnice zúčastnit mj. i Mistrovství světa, které se bude konat již v červnu 2016 v jihokorejském městě Incheon.