A A A

18.09.2009 - Mistrovství Evropy v aerobiku, 20.-22.11.2009, Tipsport Arena Liberec

NABÍZÍME VÁM SPECÁLNÍ BALÍČEK SLUŽEB: UBYTOVÁNÍ V HOTELU BABYLON (V CENĚ JE SNÍDANĚ, VOLNÝ VSTUP DO AQUAPARKU, LUNAPARKU A IQPARKU) A VOLNÝ VSTUP NA ME V AEROBIKU V LIBERECKÉ TIPSPORT ARENĚ! TO VŠE ZA POUHÝCH 800,-KČ ZA OSOBU A NOC! Běžná cena těchto služeb je 2.290,-Kč.

 

Více informací o hotelu Babylon: http://www.centrumbabylon.cz

 

Rezervace hlaste nejpozději do 17.10. 2009 na info@sportovniaerobik.cz

 

CENTRUM BABYLON LIBEREC je jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce zasazeného do malebné přírody Jizerských a Lužických hor. Na ploše
30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den v AQUAPARKu, LUNAPARKu, NÁKUPNÍM MĚSTEČKU, iQPARKu a LABYRINTu.

Téměř dvě miliardy korun investovala od roku 1997 akciová společnost Centrum Babylon do vybudování stejnojmenného zábavního a společenského centra z bývalé továrny Hedva v Liberci. Byly zbourány dvě budovy a odvezeno více než 13 000 m2 hmoty. Podle odborníků se Babylon řadí k nejúspěšnějším projektům revitalizace nevyužitého továrního objektu v rámci Libereckého kraje.

Babylon se ve vší své kráse představil veřejnosti v listopadu 1998. Prvním z uskutečněných projektů bylo nákupní městečko se 60 obchůdky. Takzvané město ve městě s romanticky laděnými uličkami s pouličními lampami, lavičkami a kavárnou na křižovatce potěší každého příchozího.

O rok později se otevřely brány do pravého dětského Lunaparku. Jízda na kolotoči, na kačence, ale i na zuřícím býkovi zamotá hlavu každému návštěvníkovi. Poté je třeba si odpočinout při šálku dobré kávy v Královské zahradě nebo se dobře najíst v jednom ze zdejších podniků. Na výběr je jich hned několik. Od luxusní restaurace, přes staročeskou kuchyni až po rychlé občerstvení formou la carte.

Nejúspěšnějším projektem se soudě dle jeho vysoké návštěvnosti stal tematicky laděný Aquapark. Tobogány propletená hala v čele s adrenalinovým trychtýřem probudí k životu každého prací unaveného businessmena. Pokud nechcete být nikým spatřeni, můžete se uchýlit do tajemných zákoutí romantických jeskyň a pozorovat rybičky v mořských akváriích.

Hotel **** BABYLON
Součástí tohoto komplexu se stal i originální čtyřhvězdičkový hotel, který nemá v Čechách hlavně svým interiérem obdoby.
Díky své kapacitě více než 1000 lůžek se stal největším mimopražským hotelem a šestým největším hotelem v rámci ČR. Svou unikátností, stylem interiéru a komplexností služeb je však zcela ojedinělým spojením nabídky pro všechny cílové skupiny a všechny věkové kategorie.
Netradičně pojatá šestipodlažní budova s devíti výtahy za 450 milionů korun nabízí ubytování nejen pro kongresmany, ale i pro rodiny s dětmi.
Hotel s více než dvěma kilometry chodeb pokrývají bezbariérové a plně klimatizované pokoje vybavené sprchovými kouty nebo vanou, WC, telefonem, barevným TV, minibarem, a internetovou přípojkou. Většina pokojů v nové části hotelu je situována do dvou krytých atrií o rozměrech kolem 500m2, z nichž jedno je vybudováno ve stylu tropické zahrady a v druhém je vybudováno terárium se zvířaty. Hotel disponuje krytým parkovištěm pro 600 vozidel.
K recepci musíte projít obřími ústy sochy thajské ženy. Vstoupíte do prostorného, originálně architektonicky ztvárněného atria plného lián, vyhnete se obřímu teráriu a ze svého pokoje můžete koukat přímo na malou botanickou zahradu. Vše je laděno do stylu dálného východu o čemž napovídají dlaždičky s ornamenty chrámů Angkor Wat nebo buddhistické sochy.
Na příčky, podhledy a kazety bylo spotřebováno 60 000 m2 sádrokartonových desek.

Liberec a okolí
Město Liberec je ideálním cílem pro trávení volného času. V letních dnech se můžete projít kolem liberecké přehrady, vyvézt se lanovkou k televiznímu vysílači Ještěd, ze kterého je překrásný výhled na celé město a přilehlé Jizerské hory. Na své si přijdou jak vyznavači letních, tak zimních sportů. Tramvají se dostanete přímo ke sjezdovkám Ski areálu Ještěd a autobusem z centra do běžeckého areálu Bedřichov.
Nemůžete odjet, abyste nenavštívili chráněnou krajinou oblast Český ráj. Míří do něj lidé jak za odpočinkem, tak za adrenalinovou zábavou. Uchvátí Vás skalní města a nádherné přírodní scenérie, které zkrášlují zámky Hrubá skála a Sychrov. Cyklistické stezky Vás zavedou do pohádkového města Jíčína , malebných vesniček a dalších skvostů, které tento kraj nabízí.

Hotel je rozdělen do tří částí:
" hotel Wellness - ubytování se vstupem do Wellness centra
" hotel Family - pohodlné ubytování převážně pro rodiny s dětmi, klidné prostředí, atriový typ
" hotel Business - luxusní ubytování, klidné prostředí, atriový typ
Vybavení:
" přes 1000 lůžek, více než 400 pokojů
" jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje
" rodinné pokoje a apartmá se dvěma ložnicemi
" luxusní svatební apartmány
" čtyřlůžkové apartmá King Royal
" bezbariérové pokoje
" antialergické pokoje
Nabízíme:
" ubytování dětí do 6 let zdarma bez nároků na lůžko, dětská postýlka s příplatkem 250,-Kč
" možnost ubytování se psem
" polopenzi nebo plnou penzi formou švédských stolů v restauraci ATRIUM
" parkování v krytém parkovišti
" přímý přístup do SAUNA KLUBU AFRIKANA, k MASÁŽÍM a MASÁŽNÍ PRAXI A PEDIKÚŘE
" pro cestovatele po České republice nabízíme vouchery komfortní hotelové sítě BOHEMIA HOTEL CLUB, kde je HOTEL**** BABYLON členem
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným TV přijímačem se satelitními programy, minibarem, bezpečnostním trezorem a možností připojení na internet.

V ceně ubytování:
" bohatá snídaně formou bufetu se švédskými stoly
" neomezený pobyt v AQUAPARKU , LUNAPARKU , iQPARKU po celou dobu pobytu
" ranní koupání v AQUAPARKU již od 8 do 9 hodin
" každý všední den od 10 do 12 hodin dopolední BOWLING 15 minut/osoba po rezervaci
Další nabídky:
Součástí HOTELU**** BABYLON je nové KONGRESOVÉ CENTRUM
" 10 hotelových a konferenčních salónků od 35 do 1015 m2
" moderně vybavený Kongresový sál 330 m2 splňující vysoké prostorové i technické nároky na pořádání kongresů, konferencí a seminářů
" další konfrerenční prostory v části BYZNYS CENTRUM
" konfereční sál a sál EXPO pro 1000 osob v zábavní části CENTRA BABYLON
Dětský klub SOLINO:
" Zábavu pro Vaše děti zajišťuje profesionální animační tým z německé cestovní kanceláře TUI
" Animátoři pro Vaše děti organizují dopolední a odpolední program
" Bližší informace Vám rádi poskytnou samotní animátoři klubu či pracovníci Hotelu**** BABYLON
" Více v samostatném článku