A A A

20/10/2014 ČESKÝ ÚSPĚCH NA VASAS AEROBIC CUPUČESKÝ ÚSPĚCH NA VASAS AEROBIC CUPU

 

O víkendu se v Budapešti konal otevřený mezinárodní závod v aerobiku "VASAS AEROBIC CUP 2014", kterého se zúčastnilo cca 500 závodníků z 8-mi zemí (CZE, GER, EST, FIN, HUN, IND, ROU, RUS).


V této početné a kvalitní konkurenci se reprezentantky českého aerobiku rozhodně neztratily a získaly 2 bronzové medaile a několik finálových umístění.


Velkým úspěchem je 3. místo české závodnice Barbory Karlíkové (18,85 b.), která letos Českou republiku reprezentovala na MS v MEXICU.


V kategorii starších žákyň měla Česká republika nejpočetnější zastoupení a nejvíce bylo 8 zlínských závodnic z ASC Zlín. Krásné 5. místo obsadila skupina ASC Zlín ve složení Johana Hořáková, Vendula Outratová, Veronika Krahulíková, Natálie Skácelová a Anna Ingrová. Na 6. místě se pak umístilo trio ASC Zlín ve složení Denisa Valová, Tereza Otevřelová a Michaela Bětíková. Všechny tři stupně vítězů obsadily rumunské závodnice, které závodu jednoznačně dominovaly. Mezi jednotlivkyněmi se v konkurenci 31 závodnic  z českých závodnic nejlépe umístila Johana Hořáková z ASC Zlín, která ve finale obsadila 5. místo.


V kategorii mladších žákyň se do finále probojovala Denisa Pippalová z ASC Zlín, která se umístila na 6. místě se ziskem 16,250b.


V kategorii Dance aerobic se na 3. místě umístila děvčata z ASC Zlín Sára Hauptmannová ,Veronika Krahulíková, Natálie Skácelová, Vendula Outratová, Karolína Hinková, Andrea Šilhánová, Johana Hořáková a Anna Ingrová.


Všem závodnicím patří obrovská gratulace a poděkování za skvělé sportovní výkony.