A A A

22/05/2010 - Přinášíme všem fanouškům radostné zprávy ze závodu SP v Itálii!

 

Jako první z našich reprezentantů nastoupila na závodní plochu juniorka Kristýna Bernátová (SA Liberec) v kategorii jednotlivkyň, která předvedla technicky velmi dobrou sestavu a se známkou 17,95 obsadila 13.místo. Druhou naší zástupkyní v této kategorii byla Adéla Procházková (SA Liberec), která startovala ke konci závodního pole 21 startujících a po vydařené sestavě skončila na výborném 11.místě se známkou 18,2.

V kategorii juniorských trojic startovalo jako první trio ve složení Julie Ondová, Markéta Vítková a Pavla Fryštáková (ASC Zlín). Holky zacvičily svou sestavu taktéž velmi pěkně a obsadily 10. místo. Jako druhé Českou republiku reprezentovaly v kategorii trojic Kristýna Bernátová, Adéla Procházková a Nikola Wernerová (SA Liberec), kterým se podařilo probojovat do finále a známkou 17,271 obsadily skvělé 7.místo.Tato trojice startovala také v kategorii skupin, kde se společně s Terezou Kočovou, Markétou Pilnáčkovou a Lucií Čížkovou (SA Liberec) ze 6.místa také probojovaly do finále. A do finále postoupila také další naše skupina Julie Ondová, Pavla Fryštáková, Markéta Vítková, Simona Rudolfová, Lucie Vidláková a Nela Mandátová (ASC Zlín, VSK VUT Brno, AP Znojmo).

Seniorskou kategorii skvěle reprezentovala Monika Geržová (ASC Zlín). Bohužel se jí nepodařilo předvést svoji sestavu bez chyby a po nezvládnutí jednoho prvku obtížnosti obsadila 13. místo. Nebýt tohoto nezdaru, mohla pomýšlet na finále. Andrea Cvachová (SA Liberec) se bohužel po větší chybě a srážce 0,5b umístila až na 21.místě. Do finále ale postupuje v kategorii trojic s Martou Muchovou a Kateřinou Wernerovou.Úspěchy našich dovršila seniorská šestice ve složení Tereza Muchová, Tereza Šramlová, Alena Sokolová, Petra Prudilová a Monika Geržová (Pro Fitness Praha, VSK VUT Brno, ASC Zlín).