A A A

22/06/2015 Naše holky si dovezly krásné 8.místo z historicky prvních evropských Olympijských her se známkou 18,694 bodů!!!!!

Naše závodnice z klubu ASC ZLÍN (Tereza Pekárková, Barbora Trombíková a Monika Geržová) spolu s Kateřinou Hortovou a Lucií Vidlákovou (VSK VUT BRNO) si dovezly krásné 8. místo z historticky 1.Evropských her se známkou 18,694 bodů. Sestava se holkám moc povedla a proto s výkonem byly holky moc spokojené.


Zázemí, které nám bylo poskytnuto, jak pro tréninky tak pro závod, nemělo snad žádnou chybu. V den závodu gymnastická hala byla naplněná fanoušky a atmosféra byla užásná.


Holky si to náramně užily, zúčastnily se i zahajovacího ceremoniálu, který pro ně byl obrovským a nezapomenutelným zažitkem. Velkým překvapením pro všechny bylo, když se na podiu ukázala LAdy GaGa a zazpívala krásnou pisničku Imagine! V tu chvíli nám šel "mráz po zádech"!!!


Byla to pro nás obrovska zkušenost a něco úplně nového, co se týče organizace všechno to bylo naprosto dokonalé. Holky se seznámily i s českými sportovci. Atmosféra v olympijské vesničce byla velice "kamarádská", ostatní sportovci se snažili vždy podpořit ty ostatní při jejich výkonech. Holky měly možnost navštívit i krásnou turisticikou oblast v centru města Baku.