A A A

MISTROVSTÍ SVĚTA V AEROBIKU, 27.5.-3.6.2012, Sofie (BUL), den 1.

První část české výpravy našich reprezentantek dorazila v sobotu 26.5. ve 23hodin po příjemné 27hodinové jízdě autobusem do místa konání Mistrovství světa 2012. Sportovní hala Armec , ve které se letošní šampionát koná, je nová, krásná, moderní a velice prostorná. Více než 700 závodníků z celkem 42 zemí má dispozici celkem šest speciálních závodních ploch.

 

V neděli byl neoficiálně zahájen závod přátelským setkáním představitelů všech národních reprezentací, kde byl perfektně představen celý program soutěže. Organizátoři zatím předvádějí skvělou práci, vše je krásně připravené a běží dle plánu. Jak juniorky, tak i seniorky- úspěšně absolvovaly první tréninky. Juniorky si mohly vyzkoušet své závodní sestavy přímo na závodním podiu a seniorské trio mělo dnes trénink v tréninkové hale. Zítra budeme v trénincích pokračovat a v úterý se již začne závodit v kategorii juniorek jednotlivkyň. Jako první nás tedy budou reprezentovat Tereza Pekárková z ASC Zlín a Kateřina Hunková z VSK VUT Brno.


Účastnické země:
Argentina, Australie, Rakousko, Bělorusko, Brazílie, Bulharsko, Chile, Čína, Columbie, Česká republika, Španělsko, Estonsko, Mexiko, Mongolsko, Finsko, Francie, Velká Británie, Německo, Řecko, Maďarsko, Indonézie, Indie, Irán, Izrael, Itálie, Japonsko, Korea, Litva, Nový Zeland, Portugalsko, Rumunsko, Jižní Afrika, Rusko, Slovensko, Thajsko, Čína Thaipei, Turecko, Ukrajina, USA, Venezuela, Vietnam.